W dniach od 09 – 11.02.2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży komisja konkursowa oceniła prace nadesłane na III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Moje Anioły . W skład komisji weszli : prof. Andrzej Marian Bartczak – wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi , Beata Maria Orlikowska artysta plastyk z Koszalina i Zofia Braciszewska dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Chodzieży. Na konkurs wpłynęły 2063 prace – kompozycje na płaszczyźnie i przestrzenne. Prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych : 6-9 lat ,10-12 lat , 13-15 lat i powyżej 15 lat . Przyznano miejsca ,wyróżnienia i wyróżnienia honorowe w formie kwalifikacji do wystawy. W kategorii 6-9 lat przyznano pięć równorzędnych pierwszych miejsc i dwanaście wyróżnień oraz kwalifikacje do wystawy.
I miejsca zajęli :
MACIEJ ZIĘCIK – Rydzyński Ośrodek Kultury
FILIP BARUCHA – Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku
DOMINIK CIARKOWSKI -Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku
KATARZYNA DROZD – Centrum Kultury w Łęcznej
JULIA ABRATAŃSKA – Pałac Młodzieży w Katowicach
Wyróżnienia otrzymali:
JULIANNA SYKUŁA -Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
MAJA MAJEWSKA –Zespól Szkól Publicznych nr 3 w Kościerzynie
JULIA MIKOŁAJCZAK – Miejski Ośrodek Kultury w Głownie
ANTONINA CZAJKOWSKA – Tatrzańskie Centrum Kultury i sportu Jutrzenka w Zakopanem
IGA PRZESTAŃSKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Bytomiu
ALAN GŁOWACKI – Szkoła Podstawowa nr 2 Kostrzyn nad Odrą
MAJA KALISZ – Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży
AGATA BISEWSKA – Szkoła Podstawowa w Chłapowie
WIKTORIA KRUPA – Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie
WERONIKA SŁUPSKA – Szkoła Podstawowa nr 52 w Krakowie
MATEUSZ JOKIEL – Rydzyński Ośrodek Kultury
ZOFIA JANKOWSKA – Rydzyński Ośrodek Kultury
W kategorii wiekowej 10-12 lat przyznano trzy równorzędne pierwsze miejsca, dziesięć wyróżnień i kwalifikacje do wystawy pokonkursowej.
I miejsca zajęły :
JULIA GADOMSKA – Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku
ZUZANNA MAĆKOWIAK – Rydzyński Ośrodek Kultury
WIKTORIA SZUMIEC – Szkoła Podstawowa nr 52 w Krakowie
Wyróżnienia otrzymali :
PAULINA WITOS – Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu Jutrzenka w Zakopanem
WIKTORIA GORWA – – ROK RYDZYNA
JULIA WIERZBICKA – Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim
PAULINA MACIOŃCZYK – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
KLAUDIA WOLAŃSKA – Ognisko Artystyczne w Nysie
WIKTORIA GĄBKA – Gminny Ośrodek Kultury w Niemcach
WIKTORIA SORDYL – Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie
JAKUB CYWIŃSKI – Szkoła Podstawowa w Siedlinie
MACIEJ LISIECKI – Szkoła Podstawowa w Łeknie
MAGDALENA RUDZIŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
W kategorii wiekowej 13-15 lat przyznano miejsce I, dwa II i dwa równorzędne III, jedenaście wyróżnień i kwalifikacje do wystawy pokonkursowej.
I miejsce zajęła:
KLAUDIA SZANIAWSKA – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Lublinie
II miejsce
ANNA MYSZKOWIAK – Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju II miejsce AGNIESZKA BUKOWSKA – Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu Jutrzenka w Zakopanem
III miejsce
KATARZYNA WIŚNIEWSKA – Szkoła Podstawowa nr 2 Kostrzyn nad Odrą
III miejsce
MAREK ŁAWOŃSKI – Szkoła Podstawowa nr 2 Kostrzyn nad Odrą
Wyróżnienia otrzymali:
MICHAELA SIGMANSKA – WDK Ogorzeliny
WIKTORIA WIRA – Młodzieżowy Dom Kultury „ FABRYCZNA „ we Wrocławiu
STANISŁAW LEŚNIAK – Zespól Szkolno- Wychowawczo- Rewalidacyjny w Cieszynie
NATALIA WAKSMUDZKA – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
SAMUEL PROSKURA – Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
JULIA PIECZYKOLAN – Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
MARTYNA JURGIELEWICZ – Rydzyński Ośrodek Kultury
KATARZYNA KRYSTOFOWICZ – Miejski Ośrodek Kultury Konstantynów Łódzki
JAKUB MATERNOWSKI – Zespół Szkół w Szamocinie
ANTONINA WÓJKOWSKA – Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu
OLIWIA PIOTROWSKA – Poręba Wielka
W kategorii wiekowej powyżej 15 lat przyznano miejsce I , II i dwa równorzędne III
I miejsce
OLGA JĘCHOREK – Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży
II miejsce
KLAUDIA ANNA PIETRZYCKA – Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Kole
III miejsce
MAŁGORZATA SMOLARZ Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach
III miejsce
WOJCIECH BADAN – Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkól Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach
Wyróżnienia otrzymali :
KINGA FRĄCKOWIAK – II Liceum Ogólnokształcące w Dzierżoniowie
SANDRA SZORC – Rydzyński Ośrodek Kultury
PIOTR BIŁYK – Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Damnicy
DOMINIK GWORYS – Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach
JUSTYNA KAŁDUS – Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim
BARBARA MARCINIAK – Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Kole
MATEUSZ STRZELCZYK – Pracownia Malarstwa Emocjonalnego Zespól Edukacyjno-Terapeutyczny Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lublińcu
Uroczyste podsumowanie konkursu z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się 5 marca 2015 o godzinie 17.00 w Sali nr 7 Młodzieżowego Domu Kultury w Chodzieży przy ulicy Staszica 17 A .
Zapraszamy nagrodzonych i wyróżnionych Uczestników konkursu z Ich Nauczycielami .
W załączeniu nazwiska uczestników konkursu wyróżnionych kwalifikacjami do wystawy.
Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej
kategoria wiekowa 6-9 lat
OLIWIA JACHOREK – Szkoła Podstawowa nr 3 Zamość
NICOLE ZIMON – Szkoła Podstawowa nr 3 Zamość
OLIWIA JANULEWICZ – Szkoła Podstawowa nr 3 Zamość
OLIWIA SZYMAŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 3 Zamość
MATYLDA MAZUŚ – Młodzieżowy Dom Kultury Płock
OLGA CHRUSTOWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Płock
WIKTOR MACHAŁA – Młodzieżowy Dom Kultury Płock
POLA KRALSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Płock
OLGA OLĘDRZYŃSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Płock
ŁUKASZ CHRZANOWSKI – Młodzieżowy Dom Kultury Płock
ZUZANNA JASZCZAK – Młodzieżowy Dom Kultury Aleksandrów Łódzki
ADRIAN MILCZAREK – Młodzieżowy Dom Kultury Aleksandrów Łódzki
ALEKSANDRA ORSZULAK – Miejski Ośrodek Kultury Kłobuck
ALEKSANDRA KRUSZYŃSKA – Gminny Ośrodek Kultury Ustronie Morskie
AGATA WASIELEWSKA – Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego Gorzów Wielkopolski
NATALIA BACH – Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego Gorzów Wielkopolski
MICHAŁ SIGŁOWY – Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacyjnego Gorzów Wielkopolski
AMELIA LABUDDA – Szkoła Podstawowa w Chłapowie
ZUZANNA WITTSTOCK – Szkoła Podstawowa w Chłapowie
IZABELA DZIUBEK – Mysłowicki Ośrodek Kultury Filia Janów Mysłowice
LENA URYNOWICZ – Szkoła Podstawowa nr 16 Warszawa
AMELIA TOSIK – Miejski Ośrodek Kultury Konstantynów Łódzki
AMELIA UCHAŃSKA -Miejski Ośrodek Kultury Konstantynów Łódzki
JULIA BERCAL – Gminny Ośrodek Kultury Sułkowice
KACPER ROZMARYNOWSKI – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
MIŁOSZ STELMACH – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
ARTUR KURZYŃSKI – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
KATARZYNA SOCAŁA – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Andrychów
ANNA JOŃCZY – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Andrychów
MARIA DŁUGOPOLSKA – Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
WIKTORIA IŻYK – Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
NATALIA PACYGA – Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
JAKUB SKIBA – Zespól Szkół w Szewni Górnej
ZOFIA BRZEZIŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 14 Przemyśl
WIKTORIA FLORIAŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 36 Kraków
AMELIA NAJGEBAUER – Szkoła Podstawowa nr 3 Pabianice
WIKTORIA BISZCZAK – Szkoła Podstawowa nr 3 Pabianice
MAJA TABOROWSKA – Szkoła Podstawowa nr 3 Pabianice
MATRYNA JAWOTA – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 Tychy
ALEKSANDRA ANTOSIEWICZ – Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 Tychy
JAGODA JĘDRZEJCZAK – Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 Tychy
ANGELIKA WALIGÓRA – Zespól Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Witowie
INGA PAWŁOWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Gdynia
LENA KWIETNIEWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Żyrardów
KATARZYNA HASS – Młodzieżowy Dom Kultury Żyrardów
AMELIA ŁASICA – Młodzieżowy Dom Kultury Żyrardów
AGATA OLESIŃSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Żyrardów
KINGA IDZIKOWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Żyrardów
MATEUSZ PONIATOWSKI – Młodzieżowy Dom Kultury Żyrardów
JAN LATEK – Młodzieżowy Dom Kultury Żyrardów
WIKTORIA DAWIDEK – Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu Jutrzenka Zakopane
OLGA SZWARCZYŃSKA – Rydzyński Ośrodek Kultury
MARTYNA JUREK – Rydzyński Ośrodek Kultury
WIKTORIA ANDRZEJCZAK – Rydzyński Ośrodek Kultury
ALEKSANDRA KUBIAK – Rydzyński Ośrodek Kultury
ANNA ŁATA – Rydzyński Ośrodek Kultury
WERONIKA PIETRZAK – Rydzyński Ośrodek Kultury
AGNIESZKA STACHOWIAK – Rydzyński Ośrodek Kultury
JÓZEFINA STACHOWIAK – Rydzyński Ośrodek Kultury
KATARZYNA WOJCIECHOWSKA – Rydzyński Ośrodek Kultury
SZYMON ZIĘCIK – Rydzyński Ośrodek Kultury
POLA ŚMIEŻEWSKA – Rydzyński Ośrodek Kultury
SANDRA SMOŁA – Rydzyński Ośrodek Kultury
HANNA MAĆKOWIAK – Rydzyński Ośrodek Kultury
WIKTORIA RASZKE – Rydzyński Ośrodek Kultury
MAGDALENA LISIECKA – Szkoła Podstawowa w Łeknie
IGOR BOJARSKI – Szkoła Podstawowa Piszczac
KLAUDIA PYKACZ – Szkoła Podstawowa Piszczac
SZYMON MILANOWICZ – Szkoła Podstawowa Piszczac
MARTA MAJCHRZAK – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Kruszyn
ŁUCJA ŁYSZCZARZ – Zespól Placówek Oświatowych Gościeradów
PAWEŁ PRZYBYSZEWSKI – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież
JULIANNA JESION – Szkoła Podstawowa nr 3 Chodzież
SZYMON GRZĄBKA – Szkoła Podstawowa nr 3 Chodzież
MARIA PIETRAS – zgłoszenie indywidualne Chodzież
JULIA KŁĘBUKOWSKA – Centrum Kultury w Łęcznej
WIKTORIA WARTACZ – Centrum Kultury w Łęcznej
MARIA TRĘBACZ – Pracownia Plastyczna Kontrasty Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik
OLIWIA BOROWIEC – Pracownia Plastyczna Kontrasty Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik
VANESSA LIS – Pracownia Plastyczna Kontrasty Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik
GABRIELA KLUS – Młodzieżowy Dom Kultury Krasnystaw
KINGA BAK – Młodzieżowy Dom Kultury Krasnystaw
DOMINIKA PAJKERT – Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna Wrocław
WIKTORIA BRYLL – Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna Wrocław
OLIWIER WDOWIAK – Miejski Ośrodek Kultury Głowno
WERONIKA GRZYWNIOWICZ – Pałac Młodzieży Katowice
NATALIA KĘPIŃSKA – Pałac Młodzieży Katowice
MAJA KWIECIEŃ – Pałac Młodzieży Katowice
KLARA SMYKOWSKA – Pałac Młodzieży Katowice
ARTUR TOKARCZYK – Koło Plastyczne w Łukowicy
KAROLINA KLAG – Koło Plastyczne w Łukowicy
PATRYCJA LISZKA – Obornicki Ośrodek Kultury Oborniki Śląskie
NATASZA BAER – Obornicki Ośrodek Kultury Oborniki Śląskie
MICHAŁ MAJEWSKI – Zespół Szkół Publicznych nr 3 Kościerzyna
DOMINIKA CIEJKA – Szkoła Podstawowa nr 10 Tarnobrzeg
ZUZANNA CHYCIŃSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński
OLIWIA DEDYŃSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Lidzbark Warmiński
AMELIA BUDZYŃSKA – LIPKA – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
HANNA CHODZIŁO – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
IZABELA JORDAN – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
NINA LISOWSKA – Gminny Ośrodek Kultury Niemce
AMELIA KRÓL – Szkoła Podstawowa nr 5 Chełm
LIVIA CZYŻOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 2 Kostrzyn nad Odrą
HANNA GRZEŚKOWIAK – Szkoła Podstawowa nr 2 Kostrzyn nad Odrą
JULIA PILECKA – Szkoła Podstawowa nr 2 Kostrzyn nad Odrą
KARINA OSIŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 2 Kostrzyn nad Odrą
KATARZYNA PIASTUCKA – Szkoła Podstawowa nr 52 Kraków
Kategoria wiekowa 10 – 12 lat
JAKUB KLASA – Zespół Szkół Publicznych nr 3 Kościerzyna
AMELIA ROLBIECKA – Zespół Szkół Publicznych nr 3 Kościerzyna
NIKOLA LIPSKA – Zespół Szkół Publicznych nr 1 Kościerzyna
GABRIELA WIEWIÓRA – Szkoła Podstawowa Kłodne
NATALIA PASIUT – Szkoła Podstawowa Kłodne
JOWITA GUGAŁA – Szkoła Podstawowa Piszczac
MARTYNA ŻUKOWSKA – Szkoła Podstawowa Piszczac
JULIA GOLCZEWSKA – Szkoła Podstawowa Piszczac
ANNA KRUGLEJ – Szkoła Podstawowa Piszczac
BERNADETTA PROKOPIUK – Szkoła Podstawowa Piszczac
MARTYNA WAWRYNIUK – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
MARTA JARGIEŁO – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
OLIWIA ROGOWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Aleksandrów Łódzki
ADRIAN RUPENTHAL – Szkoła Podstawowa nr 2 Kostrzyn nad Odrą
NATALIA CHWASTYK – ZSP nr 13 Wrocław
JULIA PIECHÓWKA – Szkoła Podstawowa nr 98 Kraków
JULIA STAJER – Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik
PATRYCJA VOGEL – Młodzieżowy Dom Kultury Rybnik
WIKTORIA KUŁACH – Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa Witów
DOMINIK GÓRSKI – Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Siedlin
FAUSTYNA URBANIAK – Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego Sieradz
DOMINIKA LELLA – WDK Ogorzeliny
WIKTORIA KATURA – Szkoła Podstawowa nr 113 Łódź
KLAUDIA KWIETNIEWSKA – Obornicki Ośrodek Kultury Oborniki Śląskie
WIKTORIA KOŁODZIEJ – Szkoła Podstawowa nr 3 Tomaszów Lubelski
PAULINA WITOS – Szkoła Podstawowa nr 5 Zakopane
WIKTORIA SZABAT – Społeczna Szkoła Podstawowa Kraśnik
JULIA MAKLES – Miejski Ośrodek Kultury Kłobuck
MATEUSZ SOBKÓW – Pałac Młodzieży- Pomorskie Centrum Edukacji Szczecin
MILENA KOSIŃSKA – Zespół Szkół Drohiczyn
LILIANA LESZCZYŃSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Gdynia
JULIA EKIERT – Szkoła Podstawowa nr 4 Andrychów
AMELIA OLKOWICZ – Młodzieżowy Dom Kultury Płock
ŁUCJA SZCZEPANIAK – Młodzieżowy Dom Kultury Płock
KLAUDIA GRABOWSKA – Miejski Dom Kultury- Dom Środowisk Twórczych Łomża
GABRIELA WÓJCIK – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Myszkowie
JULIA SMOŁA – Rydzyński Ośrodek Kultury
ZUZANNA FAJFER – Rydzyński Ośrodek Kultury
MARIA OTTO – Rydzyński Ośrodek Kultury
EMILIA DZIĘCIOŁ – Szkoła Podstawowa nr 52 Gdańsk
BARBARA TOMASIK – Szkoła Podstawowa nr 52 Gdańsk
MAŁGORZATA KOEMLER – Pałac Młodzieży w Katowicach
DAMIAN PRZEWOŹNIK – Siemach Spot Kielce
ANNA SAŁATA – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież
WERONIKA NIEDOPYTAŁA – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież
OLIWIA TOMCZYK – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież
MARTA WOJNOWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Gdynia
ZUZANNA ŚLUZAREK – Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
KATARZYNA PLUTA – Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
NIKOLA PROSKURA – Młodzieżowy Dom Kultury Krasnystaw
OLGA SARAN – Młodzieżowy Dom Kultury Krasnystaw
EMILIA RZĄSA – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Piekiełku
AMELIA OLEJNICZAK – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież
ALEKSANDRA SZYMANOWICZ – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież
ANASTAZJA KRUSZKA – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież
Kategoria wiekowa 13 – 15 lat
JAN DZIERŻĘGA – Gimnazjum Integracyjne nr 74 Kraków
KRYSTYNA KAPITAŃSKA – Zespół Przedszkolno Szkolny w Kluczewsku
ELŻBIETA LECHOWICZ – Publiczne Gimnazjum nr 1 Bircza
DAWID MLICZEK – Publiczne Gimnazjum nr 1 Bircza
JULIA RACHWALSKA – Zespół Szkół Specjalnych Krotoszyn
KATARZYNA DOMAŃSKA – Zespół Szkół w Margoninie
KRYSTIAN MŁYNARCZYK – Zespół Placówek Specjalnych Rawa Mazowiecka
PATRYCJA REMBISZ – Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych w Cieszynie
KACPER DUDA – Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych w Cieszynie
PAULINA MICHALSKA – Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych w Cieszynie
PAWEŁ MRÓZ – Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych w Cieszynie
JOANNA HERNIK – Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Cieszyn
OLIWIA WÓJTOWICZ – Młodzieżowy Dom Kultury Krasnystaw
JAN MROZEK – Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
AGATA WALCZAK – Zespół Szkół nr 2 w Pile
ALEKSANDRA OTULSKA – Miejskie Gimnazjum nr 1 Dębica
JULIA PANASIUK – Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Gimnazjum nr 1 Piszczac
ALEKSANDRA BOHDAN – Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Gimnazjum nr 1 Piszczac
NATALIA SAKOWICZ – Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Gimnazjum nr 1 Piszczac
WOJCIECH KLAMCZYŃSKI – Zespół Placówek Oświatowych Publiczne Gimnazjum nr 1 Piszczac
PAULINA WIERZBICKA – Gminny Ośrodek Kultury Ustronie Morskie
ALEKSANDRA SERWICKA – Rydzyński Ośrodek Kultury
ZUZANNA RYBIŃSKA – Rydzyński Ośrodek Kultury
ADRIAN SZORC – Rydzyński Ośrodek Kultury
MARTA OTTO – Rydzyński Ośrodek Kultury
INGA KAŁAMUCZAK – Rydzyński Ośrodek Kultury
MARTYNA JURGIELEWICZ – Rydzyński Ośrodek Kultury
JULIA PŁÓCINICZAK – Rydzyński Ośrodek Kultury
MALWINA MATYLA – Rydzyński Ośrodek Kultury
JULIA PERTKIEWICZ – Gimnazjum nr 1 Konstantynów Łódzki
MAGDALENA HŁODZIK – Gimnazjum nr 1 Konstantynów Łódzki
PATRYCJA NOWAK – Miejski Ośrodek Kultury Konstantynów Łódzki
ALEKSANDRA DOBROSIŃSKA – Miejski Ośrodek Kultury Konstantynów Łódzki
JAN STANIEK – Miejski Ośrodek Kultury Konstantynów Łódzki
MATEUSZ MAJCHNEK – Miejski Ośrodek Kultury Konstantynów Łódzki
KATARZYNA KRYSZTOFOWICZ – Miejski Ośrodek Kultury Konstantynów Łódzki
PATRYCJA ZYZIK – Siemacha Spot Kielce
KLAUDIA PRUSIK – Gimnazjum nr 2 Kwidzyn
MAGDALENA PRZYKLĘK – Gimnazjum nr 2 Kwidzyn
KAROLINA REJMAN – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
KLAUDIA JANIUK – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
KATARZYNA RASIŃSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
JAKUB NIZIO -Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
ALEKSANDRA OLSZACKA – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
JÓZEF PRÓCHNIEWICZ – Społeczne Gimnazjum Zgierz
EWA WRĘCZYCKA – Miejski Ośrodek Kultury Kłobuck
MICHAŁ BERKIETA – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Damnica
MARTA DEPCIK – Miejskie Gimnazjum w Chodzieży
OLIWIA BŁACHOWICZ – Zespół Szkół Licealno – Gimnazjalnych w Ratajach
JAGODA NOWAK – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież
Kategoria wiekowa powyżej 15 lat
PATRYCJA WOJCIK – Centrum Kultury w Łęcznej
SANDRA SZORC – Rydzyński Ośrodek Kultury
MATEUSZ ADAMCZUK – IX Liceum Ogólnokształcące w Częstochowie
MACIEJ WNĘK – I Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
JUSTYNA KAŁDUS – Gminny Ośrodek Kultury Ustronie Morskie
NATALIA OLESZCZAK – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
MAŁGORZATA SZOFER – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
GABRIELA TUTKA – Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
MONIKA MAKSYMIEC -Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj
MARIA FERENSTEIN – XCIV Liceum Ogólnokształcące Warszawa
WERONIKA KOJ – Brodnicki Dom Kultury
HELENA MOTYL – Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Lublin
WOJCIECH ŚWIATŁA – Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 Katowice
PATRYCJA MAZUR – Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 Katowice
ANNA TUBACKA – Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 Katowice
ALEKSANDRA WOŻNIAK – Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 Katowice
JUSTYNA JABŁOŃSKA – Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 Katowice
KAMIL CUBULSKI – Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 Katowice
PATRYK BIENIAS – Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 Katowice
MATEUSZ CHMIELEWSKI – Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 Katowice
JOANNA STOLP – Zespół Szkół Publicznych nr 3 Kościerzyna
JAGODA SIENKIEWICZ – Zespół Szkół Publicznych nr 3 Kościerzyna
NATALIA KOPER – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Damnicy
ANGELIKA MRÓZ – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Damnicy
PAWEŁ OWCZAREK – Pracownia Malarstwa Emocjonalnego Zespół Edukacyjno –
Terapeutyczny Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Lubliniec
MAGDALENA ZAWISŁA – Zespół Prywatnych Szkół Ponadgimnazjalnych
Technikum Architektury Krajobrazu Chodzież
ŁUKASZ JANCON – Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży
KAMELIA KRAMKOWSKA – Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży
JOANNA KIENIC – Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży
PAULINA OPARA -Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży
SZYMON PŁONKA – Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży
JOLANTA KOWAL – Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży
WIESŁAWA PAPRZYCKA – Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży
PRZEMYSŁAW KANIEWSKI – Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży
PIOTR SOBKOWSKI -Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży
SYLWESTER KAPAŚ – Zespół Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnych Cieszyn
ORIANA SKARBIŃSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież
ADAM MAZUR – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież