Wystawy w  Salonie Artystycznym 2000 – 2005

2000 rok

Alfred Aszkiełowicz – malarstwo i grafika
Wiesław Tomaszewski – plakat i rysunek
Edwart Kreft – rysunek i rzeźba
Andrzej Kalucki – witraże
PROMOCJE: Wystawa Poplenerowa Bukowina Tatrzańska 1999 i Ustka 2000.

2001 rok

Bronisław Pietruszkiewicz – reliefy
Zdzisław Mackiewicz – fotografika
Ewa Wanat – rzeźba
Beata Maria Orlikowska – ceramika
Giotto Dimitrow – rzeźba
Małgorzata Dobrzyniecka-Kójder i Jarosław Chrabąszcz – malarstwo
PREZENTACJE LOKALNYCH TWÓRCÓW – Krystyna Magdziak – malarstwo
Wystawa zbiorowa artystów pilskich – Danuta Pisarek-Dassara, Andrzej Tomaszewski, Tadeusz Ogrodnik, Edward Kreft
PREZENTACJE LOKALNYCH TWÓRCÓW – Kazimierz Słodowy – rzeźba, kowalstwo artystyczne
Stanisław Pręgowski – fotografia.

2002 rok

Marek Szary – malarstwo
Wystawa zbiorowa artystów łódzkich – Andrzej Marian Bartczak, Michał Gałkiewicz, Jan Grodek,
Dariusz Kaca, Bogdan Wajberg
Krystyna Garstka-Saran – grafika
Dorota Waligóra – malarstwo na jedwabiu
Andrzej Gieraga – malarstwo
Małgorzata Dobrzyniecka-Kójder – malarstwo
PROMOCJE: Ewelina Nowicka – malarstwo
Wystawa zbiorowa polskich fotografików pt. „Między nami”; Piotr Beszterda, Wojciech Beszterda, Tomasz Ciesielski, Andrzej Dąbrowski, Andrzej P. Florkowski, Marek E. Janicki, Włodzimierz Kowaliński, Maciej Kuszela, Jacek Lalak, Zdzisław Mackiewicz, Jowita B. Marmul, Wiktor T. Nowotka, Zdzisław Orłowski, Stanisław Pręgowski, Kamila Siwińska, Paweł Żak, Aleksander Żakowicz, Andrzej Zygmuntowicz, Andrzej Słowik – techniki własne.

2003 rok

Alfons Kunen – rzeźba
Wystawa zbiorowa podsumowująca plener ceramiczny: Andrzej Marian Bartczak, Michał Gałkiewicz, Krystyna Gay-Kutschenreiter, Jan Grodek, Dariusz Kaca, Hanna Keller-Tomaszewska, Krzysztof Meisner. Halina Olasik, Beata Maria Orlikowska, Mirosława Skoczek, Andrzej Słowik, Dariusz Swosiński, Aba Warszewska-Nobis, Dorota Waligórska, Bogdan Wajberg, Urszula Heymann
Jarosław i Maciej Zduniewscy – malarstwo, grafika
Michał Kruszona – fotografia
Elżbieta Gawlikowska-Łabecka – grafika
PROMOCJE: Piotr Łazowski – instalacja
PRZEZENTACJE TWÓRCÓW LOKALNYCH – Janina Sługocka-Janusz – malarstwo
PROMOCJE: Ewelina Nowicka, Joanna Baugmart, Adam Krysa, Magdalena Baranowska, Agnieszka Nadolińska
Wystawa Młodzieżowego Studium Plastyki z Mielna pod kier. Piotra Dziedzica.

2004 rok

Małgorzata Rynarzewska – malarstwo
Dariusz Swosiński – fotografia
Joanna Imielska – malarstwo i rysunek
Dariusz Kaca – „Niebo w grafice” – grafika
Hanna Keller-Tomaszewska – malarstwo, ceramika
Emmi Kunen – tkanina
Wystawa prac duplomantów ASP z Łodzi: Magda Buchałów, Mariola Pniewska, Dorota Buzan, Marzena Bomanowska, Piotr Łazowski
Dorota Waligóra – „Z drugiej strony okna” – ceramika
PROMOCJE: Krzysztof Kąkolewski – malarstwo
Magdalena Marcinkowska – malarstwo
Piotr Dziedzic – malarstwo

2005 rok

Reinhard Roy – obiekty, malarstwo
Jarosław Chrabąszcz – rysunki
Andrzej Marian Bartczak – grafika
Barbara Pierzgalska – tkanina i pastel

 

1 2 3 4 5 6