PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO
MOJE ANIOŁY

7 stycznia 2013 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży dokonano oceny prac nadesłanych na konkurs plastyczny MOJE ANIOŁY. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie wizerunku anioła jako kompozycji na płaszczyźnie lub przestrzennej. Technika i dobór materiałów były dowolne. Oceniano interpretację, kompozycję, rozwiązania kolorystyczne oraz estetykę wykonania. Uczestniczący w konkursie zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe: 6-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat, powyżej 15 lat. Komisja konkursowa pod przewodnictwem artysty plastyka Alfreda Aszkiełowicza spośród 262 prac, jako najciekawsze wybrała:

W kategorii wiekowej 6-9 lat:

I miejsce zajęli:
Wiktoria Szczygieł Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku
Eryk Baczak Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie

II miejsce zajęli:
Dominika Tabor Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie
Gabriela Poznańska Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży

III miejsce zajęli:
Karolina Sator Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży

Wyróżnienia otrzymali:
Antoni Kaczorowski Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku
Julia Trocka Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie
Martyna Wites Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie
Oliwia Preuss Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdańsku
Maria Dreger Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Filip Górzny Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Szymon Wojtaszek Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży
Magdalena Andrzejczak Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzież

Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej otrzymali:
Natalia Gawecka Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży
Dominika Gawek Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży
Maja Sarbinowska Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stróżewie
Weronika Skrzypczak Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie
Paulina Ciepłucha Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie
Julia Trocka Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie
Martyna Gajek Szkoła Podstawowa nr 8 Czerwionka-Leszczyny
Sabina Kryger Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Patrycja Doręgowska Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży
Wiktoria Janicka Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży
Martyna Koczorowska Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży
Weronika Paprocka Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży
Zuzanna Stolarska Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” Galeria Sztuki Dziecięcej i Młodzieżowej w Szczecinie

 

W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat

I miejsce zajęła
Zofia Michalak Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży

II miejsce zajęli:
Kamil Cybulski Szkoła Podstawowa w Szamocinie
Nikodem Janicki Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży

III miejsce zajęła
Laura Kierzkowska Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży

Wyróżnienia:
Antonia Ryczek Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
Weronika Nowobilska Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
Marcelina Politowska Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
Klaudia Kubińska Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Dominik Świderski Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Maksymilian Pływaczyk Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Nina Okowicka Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży
Weronika Długa Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży
Klaudia Faber Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej:
Wiktoria Nowak Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Adam Sałata Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Wiktoria Kowalska Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Weronika Wojtaszek Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Zuzanna Pływaczyk Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży
Remigiusz Doręgowski Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży
Olga Majewska PSP w Bochni
Kaja Wróblewska Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży
Zuzanna Zbieralska Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży
Bartosz Obrał Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

 

W kategorii wiekowej 13-15 lat

I miejsce zajęła
Monika Gabryjelska Społeczne Gimnazjum w Chodzieży

II miejsce zajęła
Klaudia Zagrodnik Zespół Szkół w Szamocinie

Wyróżnienia otrzymali:
Patrycja Dolna Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Ratajach
Michalina Domowicz Społeczne Gimnazjum w Chodzieży
Natalia Mochel Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
Wojciech Wysota Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Chodzieży

Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej:
Artur Śrama Zespół Szkół w Szamocinie

 

W kategorii wiekowej powyżej 15 lat

I miejsce zajęła
Katarzyna Wzięch Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Ratajach

II miejsce zajęła
Weronika Walczak Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży

III miejsce zajął
Artur Nowak Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Ratajach

Wyróżnienia otrzymali:
Joanna Kowalak Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Ratajach
Radosław Jopp Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Ratajach
Anna Sass Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży
Piotr Maćkowiak Warsztat Terapii Zajęciowej w Chodzieży

 

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 10 stycznia 2013 roku o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży przy ul. Staszica 17a.
Serdecznie zapraszamy uczestników konkursu, ich rodziców i nauczycieli. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych imprezach organizowanych przez MDK w Chodzieży.

Dyrektor i instruktorzy
Młodzieżowego Domu Kultury
w Chodzieży

 

3857_197483493723306_561608466_n 23343_197483577056631_1707139582_n 23349_197483413723314_2144401503_n 58204_197503440387978_208694030_n 58640_197503457054643_495634428_n 58660_197483390389983_519550537_n 64955_197483483723307_1894515512_n 72275_197503427054646_269006569_n 74961_197483583723297_736579316_n 270269_197503433721312_838437767_n 303526_197483477056641_2046871535_n 307646_197483567056632_706498052_n 393007_197483510389971_230059696_n 429094_197483403723315_206469119_n 537262_197483470389975_302922445_n 582478_197483867056602_556510599_n 603033_197483547056634_408313462_n 603100_197483610389961_2107397645_n 734791_197483393723316_2060703573_n