21 kwietnia 2012 r. w sali konferencyjnej Młodzieżowego Domu Kultury w Chodzieży przy ul. Staszica 17a odbył się kolejny turniej tenisa stołowego dla młodzieży szkolnej.

 

Turniej rozegrano w pięciu kategoriach:
1. Dziewczęta – szkoły podstawowe
2. Chłopcy – szkoły podstawowe
3. Dziewczęta – gimnazja
4. Chłopcy – gimnazja
5. Chłopcy – szkoły średnie

 

W każdej kategorii za zajęcie I, II i III miejsca organizatorzy, jako nagrody przewidzieli dyplom i medal odpowiedniego koloru, a miejsca od 4 do 7 nagradzane były dyplomami. Przewidziano również nagrodę w postaci dyplomu i złotego medalu dla najmłodszego uczestnika turnieju.

W wyniku rozegranych spotkań ustalono następującą kolejność w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta – szkoły podstawowe

1. Ludowicz Julia    SP-Stróżewo

2. Prozowska Kamila    SP-1 Chodzież

3. Mostaler Sandra    SP-1 Chodzież

4. Grzymska Sylwia    SP-Strzelce

5. Sobczak Adrianna    SP-3 Chodzież

6. Kurczaba Patrycja    SP-   Chodzież

7. Koźlarek Marietta    SP-1 Chodzież

 

Chłopcy – szkoły podstawowe

1.Ratajczak Bogusz    SP –Szamocin

2. Hadała Marcin    SP – Stróżewo

3. Gajc Kacper    SP – Strzelce

4. Chmielnicki Daniel    SP – 3 Chodzież

5. Bukowski Mateusz     SP –Stróżewo

6. Lenartowicz Adam    SP –Strzelce

7. Stachera Łukasz    SP – 1 Chodzież

 

Dziewczęta – gimnazja

1. Pszczółka Monika    Gim. Rataje

2. Jeska Patrycja    Gim. Budzyń

3. Siurek Monika    Gim. Rataje

4. Strzępka Dominika    Gim. Rataje

5. Nowak Noemi    Gim. Miejskie w Chodzieży

6. Burzyńska Sara    Gim. Rataje

7. Krędowska Iga    Gim. Rataje

 

Chłopcy – gimnazja

1. Bonusiewicz Michał    Gim. Miejskie w Chodzieży

2. Budny Mikołaj    Gim. Miejskie w Chodzieży

3. Gazda Dominik    MOS

4. Słoma Mikołaj    Gim. Miejskie w Chodzieży

5. Zajączkowski Kevin    Gim. Miejskie w Chodzieży

6. Kucharski Mikołaj    Gim. Rataje

7. Pawłowski Miłosz    Gim. Miejskie w Chodzieży

 

Chłopcy – szkoły średnie

1. Rybarczyk Daniel    MOS

2. Zmudziński Arkadiusz    MOS

3. Rybarczyk Dawid    MOS

4. Siemaszko Mateusz   MOS

5. Herbot Przemysław    MOS

 

Najmłodszym zawodnikiem turnieju został Bukowski Marek reprezentujący SP – Stróżewo.

 

Ogółem, w tegorocznej edycji turnieju tenisa stołowego dla młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich wzięło udział 49 zawodników i zawodniczek. Wzorowo spisywali się młodzieżowi sędziowie (Nowak Noemi, Serafinowicz Weronika, Szałata Wojciech i Dżwik Daniel), którzy przez cały czas trwania zawodów, nadzorowali prawidłowy tok ich funkcjonowania, prowadząc tabele gier w poszczególnych kategoriach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju oraz ich opiekunom i trenerom za tak liczne przybycie oraz gratulujemy zwycięzcom, i w związku z tym, iż był to nasz ostatni turniej w tym roku szkolnym, zapraszamy na podobne imprezy w przyszłym roku.

DSC00656 DSC00658 DSC00662 DSC00664 DSC00667 DSC00670 DSC00685 DSC00694