FINAŁ XXV FESTIWALU ŚPIEWAJĄCYCH PRZEDSZKOLAKÓW

12 KWIETNIA 2023 ROKU Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży zorganizował i przeprowadził Koncert Finałowy XXV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków. Na scenie sali widowiskowej Chodzieskiego Domu Kultury wystąpiło 26 dzieci (solistów i solistek z czternastu przedszkoli działających na terenie Chodzieży i powiatu chodzieskiego).
Wykonawców oceniała Komisja Konkursowa w składzie:
Bernadeta Kmiotek – przewodnicząca, Olga Nowak, Krzysztof Jarocha oraz Jury Dziecięce: Zuzanna Nowak – przewodnicząca, Martyna Pietruszczak, Amelia Bronikowska i Blanka Jagodzińska.
Postanowiono wyróżnić pięcioro dzieci (wg kolejności prezentacji):

  1. Lena Łuszczki – „Popatrzcie na jamniczka” – Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Budzyniu
  2. Liliana Szmania – „Świat muzyką malowany” – Przedszkole Samorządowe w Margoninie 
  3. Lena Pacholska – „Jesteśmy Jagódki” – Niepubliczne Przedszkole Językowo – Sportowe „Czerwona Ciuchcia” w Chodzieży
  4. Antoni Suszek – „Babcia O,O,O!” – Miejskie Przedszkole nr 5 „Pod Żaglami Piątki” w Chodzieży – GRAND PRIX Jury Dziecięcego
  5. Liliana Bieńczyk – „Jesteś mamo skarbem mym” –  Miejskie Przedszkole nr 5 „Pod Żaglami Piątki” w Chodzieży.

Wyżej wymienieni zakwalifikowali się do Finału Rejonowego, który odbędzie się 24 maja 2023 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Trzciance (ostatni etap kwalifikacji do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2023).

Wszystkim uczestnikom chodzieskiego Festiwalu serdecznie gratulujemy wspaniałych występów i dziękujemy za udział w naszej imprezie.

Dołącz do nas na Facebooku!