Wernisaż prac Marka Andrzeja Karewicza.

1 sierpnia 2017 miał miejsce wyjątkowy wernisaż – otwarcie wystawy prac Marka Andrzeja Karewicza. To wydarzenie!

Prezentowana w wielu miejscach na świecie kolekcja niezwykłych zdjęć, prezentujących muzyków jazzowych i rockowych.

Emocjonalna podróż w świat gestu muzycznego, dźwięku, wzruszenia.

Niezwykłe historie, fantastyczne życie „jazz i fotografia, to nie tylko zawód, to styl życia.”

„Zostałem fotografem, by całe życie mieć wakacje”- z niebywałym poczuciem humoru mówił o sobie autor wystawy.

Dla tych z Państwa szczególnie zainteresowanych i śledzących wydarzenia w MDK, Salonie Artystycznym, podajemy,

że przed publicznością Salonu Artystycznego, dzisiejszego wieczoru wystąpiła wspaniała pianistka jazzowa – Anastasija Litvinyuk.

Artystka prowadzi zajęcia warsztatowe w klasie fortepianu dla uczestników 47 Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych Cho-jazz 2017.

Wystawa prac Marka Andrzeja Karewicza zorganizowana została dzięki staraniom Piotra Speka i Związku Polskich Artystów Fotografików

i inaugurowała plener fotograficzny „Jazz Free Foto 2017”, który towarzyszy

Międzynarodowym Warsztatom Jazzowym Cho-Jazz w Chodzieży.

CSC_0095 CSC_0103 DSC_0051 DSC_0053DSC_0052CSC_0097 CSC_0102DSC_0088DSC_0058 DSC_0085 DSC_0091DSC_0001

Dołącz do nas na Facebooku!