PODSUMOWANIE II OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PEJZAŻ NASZ POLSKI”

PODSUMOWANIE II OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO 

„PEJZAŻ NASZ POLSKI”

19 listopada 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka                            
w Chodzieży zebrała się komisja konkursowa w celu oceny prac nadesłanych
na II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny PEJZAŻ NASZ POLSKI.

Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury
i Stowarzyszenie Edukacyjno Kulturalne „Salon Artystyczny”.
Komisja konkursowa w składzie:
artysta plastyk Alfred Aszkiełowicz – przewodniczący komisji,
Zofia Braciszewska – dyrektor MDK,
Beata Zdunek – nauczyciel plastyki
i Maciej Małecki artysta plastyk, oceniała prace plastyczne
pod względem zgodności z tematem, kompozycji,
rozwiązań kolorystycznych i graficznych. Brano pod uwagę również
staranność wykonania .
Prace oceniono w czterech kategoriach wiekowych:
5-7 lat, 8-10 lat, 11-13 lat i 14-16 lat.

W pierwszej kategorii wiekowej:

I miejsce zajęła IGA CHARACHAJCZUK – Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
„KOLEJARZ” Klub Osiedlowy „ODEON” Lublin

II miejsce MAJA BARANOWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież 

III miejsce MIKOŁAJ SIKORA – Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 Poznań

Wyróżnienia otrzymali:

HANNA BURAK – Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa Chełm

JOANNA KLICHOWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 Poznań 

JULIAN PYZEL – Szkoła Podstawowa nr 216 Warszawa 

MATYLDA SZNAJDROWICZ – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

AGATA ŁOCHOWICZ – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież 

LENA FRYDRYCH – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

Wyróżnienia honorowe w formie kwalifikacji do wystawy pokonkursowej otrzymali:

FRANCISZEK KONARSKI – Szkoła Podstawowa nr 216 Warszawa 

JÓZEF STAWOWY – Szkoła Podstawowa Tomice

ALEKSANDRA WOJTYNIAK – Szkoła Podstawowa Tomice

EWA TASZYCKA – Przedszkole Miejskie nr 1 Krosno

ALEKSANDER WITKOWSKI – Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa Chełm

DAMIAN DUKIELSKI – Szkoła Podstawowa Szamocin

ZOFIA GROMADZKA – Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 Poznań

AGATA DORSZ – Niepubliczne Przedszkole nr 3 Chodzież 

ANTONINA ŁUKASZCZYK – Niepubliczne Przedszkole nr 3 Chodzież 

NATAN WYSOGLĄD – Niepubliczne Przedszkole nr 3 Chodzież 

MAJA BISZOF – Niepubliczne Przedszkole nr 3 Chodzież 

KAJA SEROCZYŃSKA – Miejskie Przedszkole nr 5 Chodzież

JULIA JANISZEWSKA – Miejskie Przedszkole nr 5 Chodzież

WIKTOR GRUSZCZYŃSKI – Miejskie Przedszkole nr 5 Chodzież

ŁUCJA SZNAJDROWICZ – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież

JULIA KRISTMAN – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

BARTOSZ WOJTKOWSKI – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

W kategorii wiekowej od 8 do 10 lat

I miejsce zajęła NIKOLA MIC – Szkoła Podstawowa nr 30 LUBLIN

II miejsce DOROTA KRYŚPIAK – Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica

III miejsce AMELIA MECH – Szkoła Podstawowa Wisznice

                    EMIL KURAN – Szkoła Podstawowa Baranów

Wyróżnienia otrzymały:

MAJA PRZYBYCIEŃ – Szkoła Podstawowa nr 18 Lublin

ANNA LASKOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 18 Lublin

MILENA RADZIKOWSKA – Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
„KOLEJARZ” Klub
 Osiedlowy „ODEON” Lublin

MAGDALENA MYŚLIWIEC – Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice 

ANNA KUKLA – Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice 

ZOFIA FIGAŃSKA – Szkoła Podstawowa Skórka

KAROLINA JANASIK – Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 Poznań

AGATA WOJTKOWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej otrzymali:

AMELIA WASZCZUK – Szkoła Podstawowa Wisznice

OLIWIA KOŚCIUCZYK – Szkoła Podstawowa Wisznice

WIKTORIA MACHELSKA – Szkoła Podstawowa Postomino

BLANKA MUSIEDLAK – Szkoła Podstawowa nr 18 Lublin

KINGA ŹDZIEBŁOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 18 Lublin

BARTOSZ ĆWIKŁA – Szkoła Podstawowa nr 30 Lublin

KAROL KURCZUK – Szkoła Podstawowa nr 30 Lublin

MICHALINA JUSZCZAK – Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa Chełm

AMELIA HAFTARCZYK – Salezjańska Szkoła Podstawowa Lublin

ALEKSANDER SYKUT – Szkoła Podstawowa Baranów

ZUZANNA FRĄCZAK – Szkoła Podstawowa Baranów

KINGA LATOSIŃSKA – Szkoła Podstawowa Baranów

DOMINIKA ZYGIER – Szkoła Podstawowa Baranów

EWELINA PINDOR – Szkoła Podstawowa Baranów

ZOFIA WIŚNIEWSKA – Szkoła Podstawowa Baranów

ZOFIA FAŁKOWSKA – Szkoła Podstawowa Baranów

MAKSYMILIAN KUCHARSKI – Szkoła Podstawowa Baranów

MAJA ZADROGA – Szkoła Podstawowa Szamocin

IGNACY MIELITZ –  Szkoła Podstawowa Szamocin

LILIANA ZBIERALSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

GABRIELA CHMURA – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

MAJA STRZAŁKOWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

OLIWIA KUCNER – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

W kategorii wiekowej 11-13 lat 

I miejsce zajęła JULIA SADOWSKA – Szkoła Podstawowa Baranów

II miejsce WOJCIECH GRZYWA – Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice

                    MATEUSZ PINDOR – Szkoła Podstawowa Baranów

III miejsce MIESZKO BUGAJSKI – Szkoła podstawowa nr 30 Lublin

Wyróżnienia otrzymali:

ALEKSANDRA ZAWÓŁ – Szkoła Podstawowa Rzeczyca Ziemiańska 

JULIA MALINOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 30 Lublin

NATALIA ŚWIĘS – Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice

ALICJA KOT – Salezjańska Szkoła Podstawowa Lublin

LENA SZMYT – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

NORBERT OLCZYK –  Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież

Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej otrzymali:

HELENA GUŹLIŃSKA – Młodzieżowy Dom Kultury Świdnica

ANNA PILAK – Szkoła Podstawowa nr 51 Lublin

WIKTORIA OBEL – Szkoła Podstawowa nr 30 Lublin

KAMILA KODZIS – Szkoła Podstawowa nr 30 Lublin

RAFAŁ PARYNIAK – Szkoła Podstawowa Oleszyce

NATALIA GŁODZIK – Szkoła Podstawowa nr 18 Lublin

KAROLINA PRUCIAK – Szkoła Podstawowa Widzów

MAGDALENA ZAWADZKA – Szkoła Podstawowa Wisznice

OLIWIA STAŃKO – Szkoła Podstawowa Wisznice

MAGDALENA SEMENIUK – Szkoła Podstawowa Wisznice

JULIA ANNA WYSOKIŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 2 Radzymin

JAGODA GUCWA – Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice

ALEKSANDRA ŚWIERZ – Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice

ZUZANNA WĘGRECKA – Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice

OLIWIER SZUKAŁA – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Chodzież

ALAN STEWOWSKI – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

MAKS KRYSIAK – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

LENA STRZĘPKA  – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

MAKSYM SZMYTKOWSKI – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

MARIA WALKOWIAK – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

ANITA JANKOWSKA – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

JAGNA KRUSZKA – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

JAKUB BIELIK – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

MARTA KUTNIK – Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież 

ZUZANNA WIENKE – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

JAKUB PIECHOWIAK – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

W kategorii wiekowej 14-16 lat 

I miejsce zajął SZYMON PIOTROWSKI – Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice

II miejsce ZUZANNA KOPKA – Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice

II miejsce WERONIKA DEĆ – Młodzieżowy Dom Kultury Gorlice

Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej otrzymali:

ANNA KULIBERDA – zgłoszenie indywidualne

DARIUSZ SZPIKER – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Chodzież

EMILIA KOT – Młodzieżowy Dom Kultury Chodzież

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Nauczycielom i instruktorom, pod których kierunkiem zostały wykonane
tak ciekawe prace  plastyczne życzymy kolejnych sukcesów.

Wszystkim nagrodzonym dyplomy i nagrody przekażemy za pośrednictwem poczty.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem i zapraszamy do udziału w następnych.

Organizatorzy.

DSC04626 DSC04627 DSC04628 DSC04632 DSC04633 DSC04629 DSC04631 DSC04630 DSC04638 DSC04636 DSC04635DSC04625 DSC04624