Zakończyliśmy tydzień Półkolonii Artystycznej – Zima 2019.
Za oknem zimno i deszczowo, a my spędziliśmy czas
kreatywnie i kolorowo, było tworzenie z masy plastycznej,
rysunek barwny, fotografia jako ilustracja do bajek, taniec,
maska, portret, a nawet dźwięki stały się piosenką.
To bardzo miło spędzony czas!

