Uroczysty wernisaż prac Alfreda Aszkiełowicza

21 listopada 2016 r. w galerii Młodzieżowego Domu Kultury odbył się uroczysty wernisaż prac Alfreda Aszkiełowicza połączony z jubileuszem 80. urodzin artysty.
Wieczór pełen miłych zdarzeń i niespodzianek, wzruszał Jubilata i gości. W programie wieczoru oprócz zwyczajowego otwarcia wystawy miał miejsce niezwykły koncert pianisty Michała Drewnowskiego oraz skrzypaczki Natalii Rogińskiej.

Dyrektor MDK Zofia Braciszewska wraz z wieloma zaangażowanymi osobami, przygotowała wyjątkowe prezenty – osobiste życzenia – portrety kruków od ponad 130 osób – przyjaciół, rodziny, artystów. Wręczono medale w uznaniu dla Alfreda w kategorii „Strażnik piękna”, „Mistrz Litery”, „Propagator zdrowia”, …
Spotkanie zaczarował taniec i recytacja w wykonaniu uczennic I Liceum Ogólnokształcącego w Chodzieży. Wiele pięknych elementów scenografii budowało klimat wieczoru, a słodki tort dosmakował uroczy wieczór.

Dołącz do nas na Facebooku!