Wokół wody -podpatrzone i zatrzymane w kadrze fotograficznym piękno natury, jest tematem kolejnej wystawy w Salonie Artystycznym Młodzieżowego Domu Kultury.
Autorem zdjęć jest Grzegorz Wróblewski od lat podążający za niezwykłościami przyrody, by zachować je na zawsze w archiwum klisz fotograficznych. Ukazane w malowniczych kompozycjach ropuchy, żurawie, rozlewiska i zachody słońca oczarowały gości Salonu. Podczas wernisażu autor podkreślił wagę edukacyjną wystawy. Wieczór uatrakcyjnił pokaz diaporam autorstwa Grzegorza Wróblewskiego oraz przyjaciół artysty. Oprawę muzyczną wieczoru, tworzył Konrad Rogiński.
Goście mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać gry na sitarze. Wieczór 16 września 2016 r. był miłym akcentem końca lata.


















