XXVI Finał Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków 16.04.24

Informacja końcowa z przebiegu

Koncertu Finałowego XXVI Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków

16 kwietnia 2024 roku Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży                      przy współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacyjno – Kulturalnym „SALON ARTYSTYCZNY”  w Chodzieży reprezentowanym przez prezesa Stowarzyszenia Lecha Spitulskiego, zorganizował i przeprowadził Finał XXVI Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków.

Komisja konkursowa w składzie: Bernadeta Kmiotek – przewodnicząca, Olga Nowak, Krzysztof Jarocha oraz Jury dziecięce w składzie: Zuzanna Nowak – przewodnicząca, Martyna Pietruszczak, Liliana Kozińska, Blanka Jagodzińska, Liliana Bieńczyk – po przesłuchaniu 29 wykonawców postanowiła zakwalifikować do kolejnego etapu (eliminacje rejonowe w Trzciance)  następujące dzieci (wg kolejności prezentacji):

1. Anastazja Kraus – „Dobry dzień” – Niepubliczne Przedszkole nr 3 „Wesoły Smyk” w Chodzieży

2. Julia Majchrzak – „Słoneczne piosenki” – Niepubliczne Przedszkole nr 3 „Wesoły Smyk”

w Chodzieży

3. Nadia Kaczmarek – „Dziękuję mamo, dziękuję tato” – Przedszkole Samorządowe w Margoninie

GRAND PRIX Jury dziecięcego

4. Marta Rybka – „W wesołym miasteczku” – Miejskie Przedszkole nr 5 „Pod Żaglami Piątki”

w Chodzieży

5. Liliana Szmania – „Co powie tata” – Przedszkole Samorządowe w Margoninie

Dziękujemy serdecznie za udział w naszym Festiwalu. Laureatkom życzymy powodzenia w kolejnym etapie. O terminie Festiwalu rejonowego w Trzciance poinformujemy niebawem.